Please return following links to the footer:
Designed by Gaelic Candles, thanks to: http://telefondinlemesi.net/, hcg injections and http://chonnabod.com/
Plan treningów 25.06-01.07

Plan treningów 25.06-01.07

Przedszkolaki

  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.15 – 17.30 Orlik Warszawska

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA „REAL”

  • Poniedziałek – 16.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA „BARCELONA”

  • Poniedziałek – 16.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA „MANCHASTER”

  • Środa – 16.00, Orlik Warszawska
  • Piątek – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa ZIELONA „BAYERN”

  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska
  • Piątek – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Warszawska
  • Środa – do ustalenia

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Warszawska
  • Środa – do ustalenia
Czytaj

Plan treningów 18.06 – 24.06

Przedszkolaki

  • Środa – 18.00, Grill i trening Boisko Moszczenica
  • Piątek – 16.15 – 17.30 Orlik Warszawska

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 18.00, Grill i miniturniej Boisko Moszczenica

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00, Grill i miniturniej Boisko Moszczenica

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Poniedziałek – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 18.00, Grill i miniturniej Boisko Moszczenica

Grupa ZIELONA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00, Grill i miniturniej Boisko Moszczenica

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.00, Orlik Warszawska
  • Czwartek – 17.30, Grill i miniturniej
  • Piątek – 18.00, Boisko Moszczenica

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Czwartek – 17.30, Grill i miniturniej
  • Piątek – 18...
Czytaj

Plan treningów 11.06 – 17.06

Przedszkolaki

  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.15 – 17.30 Orlik Warszawska

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Poniedziałek – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska

Grupa ZIELONA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 16.15,  Orlik Warszawska

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.00, Orlik Warszawska
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Piątek – 18.00, Boisko Moszczenica

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Czwartek – 18.00, Boisko Moszczenica
Czytaj

Plan treningów 04.06 – 10.06

Przedszkolaki

  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.15 – 17.30 Orlik Warszawska

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Poniedziałek – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska

Grupa ZIELONA

  • Poniedziałek – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.00, Orlik Warszawska
  • Środa – odwołany
  • Piątek – 18.00, Boisko Moszczenica

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 17.10, Zbiórka na mecz
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska
  • Czwartek – 18.00, Boisko Moszczenica
Czytaj

Plan treningów 28.05 – 03.06

Przedszkolaki

  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.15 – 17.30 Orlik Warszawska

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Poniedziałek – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska

Grupa ZIELONA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30,  Orlik Warszawska

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Warszawska
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Czwartek – 18.00, Boisko Moszczenica

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Piątek – 18.00, Boisko Moszczenica
Czytaj

Plan treningów 21.05 – 27.05

Przedszkolaki

  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.15 – 17.30 Orlik Warszawska

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Poniedziałek – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska

Grupa ZIELONA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30,  Orlik Warszawska

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Warszawska
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Piątek – 17.10, Mecz z Jejkowicami

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Czwartek – 18.00, Boisko Moszczenica
Czytaj

Plan treningów 14.05 – 20.05

Przedszkolaki

  • Poniedziałek – 16.15 – 17.30 Orlik Warszawska
  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Poniedziałek – 16.00, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska

Grupa ZIELONA

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 17.30,  Orlik Warszawska

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.30, Orlik Warszawska
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Piątek – 17.10, Mecz z Jejkowicami

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Czwartek – 18.00, Boisko Moszczenica
Czytaj

Plan treningów 07.05 – 13.05

Przedszkolaki

  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.00 – 17.15, Orlik Warszawska

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Poniedziałek – 16.00 Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska

Grupa ZIELONA

  • Poniedziałek – 17.30 Orlik Bogoczowiec
  • Środa – 17.30,  Orlik Warszawska

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.00, Orlik Warszawska
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Piątek – 18.00, Boisko Moszczenica

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Czwartek – 18.00, Boisko Moszczenica
Czytaj

Plan treningów 30.04 – 06.05

Przedszkolaki

  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.00 – 17.15, SP4 Zdrój

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

  • Środa – 16.00,  Orlik Warszawska
  • Piątek – do ustalenia

Grupa ZIELONA

  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska
  • Piątek – 16.00, Orlik Bogoczowiec

Rocznik 2005

  • Poniedziałek – 17.00, Orlik Warszawska
  • Środa – do ustalenia

Rocznik 2004

  • Poniedziałek – 18.00, Boisko Moszczenica
  • Środa – 18.00 Mecz z Radlinem
  • Czwartek – do ustalenia
Czytaj

Plan treningów 23.04 – 29.04

Przedszkolaki

  • Środa – 16.15 – 17.30, Orlik Bogoczowiec
  • Piątek – 16.00 – 17.15, SP4 Zdrój

Rocznik 2010/09

Grupa ZIELONA 

(Laura Dylewska, Michał Linkowski, Olivier Gonska, Tymoteusz Zdziebło, Mikołaj Sędłak, Marcin Wiaderny, Filip Krzystała, Jakub Nyrek, Aleksander Ruciński, Krzysztof Mika, Wiktor Rybak, Bartek Bonar, Jacek Kawala, Franek Chaciewicz, Filip Wójcik)

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 16.15, Orlik Bogoczowiec

Grupa NIEBIESKA

(Bartek Sajbor, Bartek Sędek, Miłosz Brzychcy, Jagoda Nikiel, Maksymilian Cisek, Jan Gawełczyk, Karol Piechota, Kacper Nagórka, Kamil Kęska, Michał Starzykowski, Szymon Dzierżenga, Damian Krzystała, Patryk Miąsko, Dominik Marcol)

  • Poniedziałek – 17.45, Boisko Moszczenica
  • Środa – 17.30, Orlik Warszawska

Rocznik 2008/07

Grupa NIEBIESKA 

(Ziółkowski, Ka...

Czytaj